Telefon
Email

twoj@peugeot.opole.pl

Godziny otwarcia

Mon - Fri: 7AM - 7PM

CAD dla projektantów

Megacad to spółka oferująca aplikację typu CAD. Oprogramowanie MegaCad jest dedykowane do wspomagania projektowania i parametryzowania 2d i 3d. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie między swoich klientów i jest dziś jednym z liderów na rynku usług CAD. Oprogramowanie CAD sprzedawane przez Megacad jest szalenie nowoczesne i skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania i modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i również projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Oznacza to, że opłata następuje wyłącznie 1 raz – w momencie zakupu. Oprogramowanie działa prawidłowo pod systemem Windows 10 a także Windows 11. Oprogramowanie to znaczy łatwe w użyciu. Dla szkół a także uczelni dostępna jest także wersja edukacyjna.

Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest godny uwagi i ceniony na krajowym rynku. Zachęcamy miło do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej ale istnieje również za dopłatą alternatywę zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są również bezpłatne aplikacje a także biblioteki, które można wykorzystywać również do zastosowań komercyjnych (o ile są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają funkcjonalność programu.

W razie pytań i wątpliwości, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 28.06.2023 02:57:44)

Podlinkuj wpis:

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *