Telefon
Email

twoj@peugeot.opole.pl

Godziny otwarcia

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pokazuje: 1 - 10 of 22 WYNIKÓW
Przedszkola

Niepubliczne przedszkole Jabłonna

Niepubliczne przedszkole Jabłonna

Przedszkole Misio to najlepsze miejsce dla Twojego dziecka, które łączy zabawę i również naukę. Nasze placówki są miejscem budowania pierwszych relacji międzyludzkich, które są istotne dla prawidłowego rozwoju psychiki. Niepubliczne Przedszkole Misio tworzą opiekunowie z pasją. Pragniemy zagwarantować Państwa dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej i również edukacyjnej przez kierowanie zajęć dydaktycznych, właściwych do wieku dziecka. Dzieci mogą od najmłodszych lat oswajać się z językiem angielskim, uczestniczyć w zajęciach muzycznych, tanecznych, teatralnych, ruchowych, a oprócz tego brać udział w zajęciach logopedycznych. Przedszkole Misio funkcjonuje od 19 lat i również zaprasza dzieci w wieku od 2 lat do 6 lat z okolic Białołęki, Tarchomina, Legionowa i również Jabłonnej. Zapewniamy profesjonalną, ciepłą i również troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której każdego dnia przygotowujemy potrawy według zbilansowanego menu opracowanego przez dietetyka. Przedszkole Misio to najlepsze miejsce dla Państwa dzieci. Namawiamy.

Usługi

Kompensatory metalowe

Kompensatory metalowe

Naszeprzedsiębiorstwo jest jednym z czołowych oraz najlepszych wytwórców specjalistycznych węży gumowych, węży metalowych ze stali nierdzewnej oraz węży se stali szlachetnej. Proponujemy także produkcję kompensatorów metalowych a oprócz tego gumowych. Nasze artykuły sa oparte na wieloletnim doświadczeniu a oprócz tego licznych badaniach. Dostępne węze metalowe po mistrzowsku nadają się do transportu gazów, pary a oprócz tego licznych substancji chemicznych. Nasze węże cieszą się wyjątkowo wysoką odpornością na skrajne temperatury, a różnorakie dostępne średnice znacząco zwiększają przedział ich zastosowania. Do oferowanych węży proponujemy również co niemiara końcówek dostosowanych pod potrzeby klientów. Nasze artykuły są wysokiej klasy oraz wszystkie posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Po więcej informacji zapraszamy naszą stronę online.

Usługi

Znaki drogowe Gdańsk

Znaki drogowe Gdańsk

Przedsiębiorstwo z Gdańska to pewność profesjonalnego a także skutecznego oznakowania drogowego. Dzięki naszemu doświadczeniu a także wiedzy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie oznakowania drogowego. Nasze znaki drogowe a także oznakowanie są dostosowane do potrzeb każdego klienta, a nasz wykwalifikowany a także zasłużony zespół zapewnia ich wysoką jakość. Nasze usługi obejmują lecz i dostawę a także składanie znaków drogowych, ale również ich projektowanie a także konsultacje dotyczące wyboru odpowiednich znaków a także oznakowań. Dzięki naszemu doświadczeniu a także zaangażowaniu, możesz mieć pewność, że twoje oznakowanie drogowe będzie skuteczne a także bezpieczne. Najem znaków drogowych jest otwarty w konkurencyjnych cenach a także pozwala na elastyczne korzystanie z naszych usług bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem znaków. Gdyby wprawdzie mieli Państwo jakiekolwiek pytania odnosnie naszej oferty, zapraszamy do kontkaktu z nami.

Sprzęt komputerowy

Serwis drukarek Poznań w dobrej cenie

Serwis drukarek Poznań w dobrej cenie

Firma Starcopy z Poznania to profesjonalista w dziedzinie sprzętu biurowego. Propozycja kierowana jest do firm, które potrzebują doskonałej klasy drukarek, kopiarek czy niszczarek dokumentów. Firma proponuje w szczególności urządzenia marki Ricoh, znanej na całym świecie z jakości swoich produktów. Co ważne, przedsiębiorstwo Starcopy gwarantuje kompleksowe rozwiązania, w tym dzierżawę sprzętu, jego serwis a także dostawy materiałów eksploatacyjnych. Wszystko po to, by klient miał pewność, że sprzęt działa bez zarzutów oraz pod żadnym pozorem nie brakuje mu tuszy czy tonerów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży, przedsiębiorstwo Starcopy jest w stanie poradzić swoim klientom w doborze najlepszego sprzętu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Jeśli szukasz sprzętu biurowego doskonałej klasy, to oferta firmy Starcopy nie ulega wątpliwości Cię zainteresuje.

Sklepy internetowe

Foliopaki z nadrukiem

Foliopaki z nadrukiem

Przedsiębiorstwo KALENA to ekspert w dziedzinie opakowań i również materiałów przesyłowych. W naszej propozycji znajdą Państwo szeroki wybór kopert kurierskich, folii, taśm, kartonów wysyłkowych, toreb papierowych, klejów przemysłowych, kopert i również torebek. Z nami zapakujesz każdy artykuł w sposób bezpieczny i również biegły.

W propozycji kopert znajdują się zarówno tradycyjne białe koperty z nadrukiem, jak i również specjalistyczne koperty kurierskie, w różnych rozmiarach i również kolorach. Nasze koperty posiadają wysoką jakość i również zapewniają bezpieczne przesyłanie dokumentów i również innych artykułów. Oprócz kopert oferujemy także folie ochronne, które zabezpieczą przesyłki przed uszkodzeniem na przestrzeni transportu. Nasze folie dostępne są w różnych wariantach, od folii bąbelkowej po folię termokurczliwą.

W naszej propozycji znajdą Państwo również znaczny wybór taśm pakowych w różnych rozmiarach i również kolorach, które pozwolą na solidne zabezpieczenie paczek. Klienci poszukujący kartonów wysyłkowych również znajdą w naszej propozycji coś dla siebie.

Proponujemy różnorakie rozmiary i również rodzaje kartonów, które zabezpieczą przesyłki w ciągu transportu.

Dla klientów, którzy chcą nadać swoim przesyłkom w wyższym stopniu estetyczny wygląd, polecamy nasze torebki papierowe w różnych rozmiarach i również kolorach. Torebki te doskonale nadają się do pakowania drobnych przedmiotów, i jako ozdobne opakowanie prezentów.

Nasza propozycja obejmuje także kleje przemysłowe, które pozwolą na solidne i również trwałe połączenie różnych powierzchni. W naszej propozycji znajdą Państwo zarówno kleje opierając się na wody, jak i również na bazie rozpuszczalników.

Rehabilitacja

Najlepszy urolog Gliwice

Najlepszy urolog Gliwice

Przedstawiamy Państwu szeroką propozycję zakładu opieki zdrowotnej, który świadczy swoje usługi w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia nieodpłatnie, jak także można korzystać z prywatnej praktyki lekarskiej, która dostępna jest w wielu specjalizacjach. Zakład Opieki Zdrowotnej istnieje od początku 2001 roku i zwłaszcza świadczy wszystkie niezbędne usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. W przychodni znajduje się także poradnia geriatryczna, ginekologiczno-położnicza a także kardiologiczna. Prowadzimy świadczenia medycyny związane z higieną szkolną a także środowiskową, i szeroko rozumianą długoterminową opieką pielęgniarską. Już w dzisiejszych czasach namawiamy do zaznajomienia się z pełnym wykresem usług medycznych a także z aktualnym cennikiem w przypadku prywatnych wizyt lekarskich.

Hobby

Boks Warszawa fachowo

Boks Warszawa fachowo

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin to Warszawskie stowarzyszenie, którego dzieje sięga 1991 roku, kiedy to shihan Rafał Tomala 5 dan zdecydował się stworzyć klub o charakterze non-profit. Głównym celem powstałego stowarzyszenia jest szerzenie wszechstronnego rozwoju zarówno w sferze fizycznej jak i również psychicznej. Takie siła daje nauka karate, która jest nie tylko doskonałą sztuką walki, formą samoobrony czy dyscypliny sportowej. Jest to również doskonały sposób na prowadzenie codziennego życia dzięki krzewieniu zasad, którymi kieruje się każdy karateka. Nie zważając na prowadzonych zajęć karate kyokushin, w klubie istnieje również sekcja boksu i również cross workout. Klub zrzesza w swoich szeregach osoby w każdym wieku i również stopniu zaawansowania i również w szeregu przypadków trenują w nim wręcz całe rodziny. W następstwie tego warto odwiedzić mury klubu na ulicy Bielskiej 21A, aby zacząć zmiany w swoim dotychczasowym życiu.

Produkcja przemysłowa

Twardościomierze

Twardościomierze

Firma PRESS to lider na rynku w dziedzinie produkcji a oprócz tego naprawy urządzeń pomiarowych, takich jak wgłębniki, twardościomierze czy manometry. Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma proponuje swoim klientom produkty doskonałej jakości, spełniające najwyższe standardy branżowe. W propozycji firmy PRESS znajdują się różne rodzaje wgłębników, w tym te do pomiaru otworów walcowych, kolistych a oprócz tego prostokątnych. Klienci mogą wybierać spośród różnych rozmiarów a oprócz tego dokładności pomiarowej, a doświadczona obsługa firmy służy fachowym doradztwem. Firma PRESS proponuje różne modele twardościomierzy, takie jak twardościomierze Shore'a, Rockwella, Brinella i Vickersa oraz manometry. Manometry to urządzenia, które służą do pomiaru ciśnienia w różnych mediach, takich jak woda, gaz czy powietrze. Firma PRESS proponuje różne rodzaje manometrów, w tym manometry ciśnieniowe, próżniowe a oprócz tego różnicowe. Klienci mogą wybierać spośród różnych zakresów pomiarowych a oprócz tego dokładności, a doświadczona obsługa firmy zapewnia fachową pomoc w doborze odpowiedniego manometru.

Usługi

Dzierżawa kopiarek Warszawa

Dzierżawa kopiarek Warszawa

Proponujemy najlepsze na rynku kserokopiarki w bardzo atrakcyjnej cenie. Trudnimy się nie tylko sprzedażą a także kompleksowym serwisem sprzętu, ale także jego dzierżawą. Wynajem krótko a także długoterminowy jest doskonałym wyborem dla początkujących firm, które nie mogą pozwolić sobie na starcie na zakup najwyższej klasy sprzętu. Zapewniamy atrakcyjne ceny a także przejrzyste warunki wynajmu. Nasza propozycja jest elastyczna, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb a także preferencji. Wpierw zapraszamy do współpracy firmy z Warszawy a także pobliskiej okolicy. Na rynku działamy od 1996 a także przez ten długi era czasu udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku a także nabyć wielu stałych klientów. Proponujemy jedynie markowy sprzęt, który może pochwalić się dużą wydajnością a także niezawodnością.

Usługi

Usługi sprzątania

Usługi sprzątania

Jeśli szukają Państwo dobrej jakości usług z zakresu porządków, sprzątania a oprócz tego utrzymania terenów zielonych, to nasza przedsiębiorstwo WIROKO funkcjonująca w Warszawie, jest najlepszym i również najsłuszniejszym wybiorem w tej kwestii. Nasza przedsiębiorstwo posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w kwestii sprzątania, utrzymania porządku a oprócz tego pielęgnacji terenów zielonych, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się wszelkich zleceń i również zadań, bez względu na terminów a oprócz tego stopnia ich skomplikowania. Jako przedsiębiorstwo nie odrzucamy żadnych prac! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie chcąc sprawić sobie jak najważniejszy rezultat finalny, jako że zależy nam na zadowoleniu klienta. Pożądane byłoby znakować, że na nasze usługi przypada w tym także sprzątanie biur, magazynów, sprzątanie osiedli, terenó zielonych, pielęgnacją trawników, pranie chodników, kostki brukowej itp. W razie jakichkolwiek pytań, namawiamy do skontaktowania się z nami a oprócz tego zajrzenia na naszą stronę internetową