Telefon
Email

twoj@peugeot.opole.pl

Godziny otwarcia

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pokazuje: 1 - 10 of 13 WYNIKÓW
Usługi

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Firma ANIM to zasłużony gracz na rynku automatyki przemysłowej. Od przeszło 20 lat proponuje swoim klientom najlepszej jakości towary i również rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie efektywności pracy i również poprawę bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu a oprócz tego szerokiemu asortymentowi produktów, ANIM zyskała uznanie klientów z całej Polski. W ofercie firmy znajdują się takie towary jak czujniki fotoelektryczne, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Są one niezastąpione w procesie automatyzacji linii produkcyjnych, a także w systemach zabezpieczających przed zagrożeniami dla pracowników. ANIM proponuje różnorodne typy czujników fotoelektrycznych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Kolejnym ważnym produktem w ofercie firmy są czujniki indukcyjne, które pozwalają na wykrywanie obiektów metalowych. Są one niezawodne i również wytrzymałe, co czyni je idealnym wyborem dla przemysłu. ANIM proponuje czujniki indukcyjne w różnych wielkościach i również kształtach, żeby sprostać oczekiwaniom klientów. Kurtyny bezpieczeństwa to kolejny towar oferowany przez firmę ANIM. Są one stosowane w celu zabezpieczenia pracowników przed urazami w strefach niebezpiecznych. ANIM proponuje kurtyny bezpieczeństwa różnej długości i również szerokości, a także różnych klas ochrony. Panele operatorskie HMI, czyli interfejsy użytkownika, pozwalają na wygodną i również zwykłą obsługę maszyn i również urządzeń przemysłowych. ANIM proponuje panele operatorskie w różnych rozmiarach, żeby wypełnić oczekiwania klientów. Sterowniki PLC to kolejny towar oferowany przez firmę ANIM. Są one nadzwyczajnie ważne w procesie automatyzacji produkcji. Pozwalają na zdalne sterowanie procesami, a także na zbieranie danych i również obróbka ich w ciągu rzeczywistym. ANIM proponuje sterowniki PLC różnych wytwórców, a także realizuje ich programowanie i również uruchomienie. W ofercie firmy znajdują się również switche przemysłowe, czyli urządzenia służące do komunikacji pośród urządzeniami w sieciach przemysłowych. ANIM proponuje switche przemysłowe różnych wytwórców, a także realizuje ich konfigurację i również instalację.

Odzież

Odzież używana hurt

Odzież używana hurt

W czasach, gdy świat tonie w plastiku a także śmieciach bardzo grunt jest ograniczanie wszystkiego, co jednorazowe w naszych życiach. W przypadku mody jest to o tyle trudne, że marki odzieżowe do tej pory kuszą nowościami, a niskie ceny sprawiają, że kolejne zakupy przychodzą tak łatwo. Nie zawsze jest to nawiasem mówiąc kwestia naszej zachłanności. Faktem jest, że moda tania a także szeroko dostępna wielokrotnie jest właściwie niskiej jakości. Ubrania migiem tracą fason a także zabarwienie, a my wymieniamy je na nowe. Co możemy zrobić, by zredukować wytwarzanie takich ubraniowych śmieci? Rozwiązań jest parę. Możemy postawić na marki oferujące ubrania najwyższej jakości, z naturalnych materiałów a także produkcją szanującą prawa człowieka a także środowisko. Opcja taka wymaga niemniej jednak pewnych nakładów finansowych, ponieważ pojedyncze sztuki odzieży są droższe niż w tanich sieciówkach. Można również skorzystać z opcji wymiany albo sprzedaży prywatnej. Pojawia się coraz więcej stron internetowych a także aplikacji mobilnych, które to ułatwiają. Możemy wystawiać tam swoje ubrania a także sprzedawać je użytkownikom albo wymieniać się z nimi. Co niemiara osób stawia również na odzież z drugiej ręki. Znajdziesz ją w prywatnych lokalach a także sieciach, jak hurtownia odzieży Fuks. Odzież używana to świetna opcja na znalezienie prawdziwych ubraniowych perełek. W tzw. szmateksach należałoby zwracać uwagę na wełniane swetry czy płaszcze, jedwabne koszule czy ubranka dla dzieci, które tak migiem z nich wyrastają. Takie ubranie dostaje nowe życie a także zostanie w sumie wyeksploatowane zanim przyjdzie czas na jego utylizację.

Usługi

Grzyby suszone – producent

Grzyby suszone - producent

Firma SPECPOL to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie, sprzedaży a także przetwórstwie płodów runa leśnego. W ofercie firmy znajdują się zwłaszcza grzyby leśne - świeże, mrożone i również suszone. Wszystkie towary pochodzą z lasów polskich, które są znane z obfitości grzybów, jagód a także innych owoców leśnych. Przedsiębiorstwo SPECPOL zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy dbają o jakość a także świeżość wszystkich oferowanych artykułów. Za sprawą tego klienci mogą dysponować pewność, że kupują najlepszej jakości towary pochodzące z polskich lasów. W ofercie firmy znajdują się różnego gatunku grzyby leśne, takie jak kozaki, kurki, borowiki, podgrzybki czy rydze. Wszystkie dostępne w różnych formach - świeże, mrożone lub suszone. W oddali grzybami przedsiębiorstwo oferuje również owoce leśne, takie jak jagody, żurawiny, jeżyny czy poziomki. Klienci mogą również kupić mrożone śliwki a także truskawki. Specjalizując się w przetwórstwie płodów leśnych, przedsiębiorstwo SPECPOL oferuje również swoim klientom gotowe przetwory. W ofercie znajdują się w szczególności przetwory z borówek, żurawin, jeżyn czy poziomek. Za sprawą tego klienci mogą cieszyć się smakiem lasu przez cały rok. Przedsiębiorstwo SPECPOL prowadzi również sprzedaż hurtową a także detaliczną. Dla klientów indywidualnych dostępne są sklepy internetowe i również stacjonarne. Dla klientów biznesowych oferowane są korzystne warunki współpracy i również specjalne ceny hurtowe. Przedsiębiorstwo SPECPOL to nie tylko skup a także sprzedaż płodów leśnych, lecz również dbałość o środowisko naturalne. Przedsiębiorstwo działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju a także posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Krótko mówiąc, przedsiębiorstwo SPECPOL to masywny partner w dziedzinie płodów leśnych. Dzięki bogatej ofercie, doświadczonym pracownikom a także dbałości o jakość artykułów, klienci mogą dysponować pewność, że wybierają najlepsze towary z polskich lasów.

Usługi

Serwis ploter Katowice

Serwis ploter Katowice

Nabycie profesjonalnej kserokopiarki niestety bardzo wielokrotnie wiąże się z dużym wydatkiem, z tej przyczyny wskazane jest jak najszybciej zapoznać się z najnowszą ofertą naszej firmy a także skorzystać z dzierżawy sprzętu biurowego. Wszystkim naszym klientom zapewniamy korzystne ceny, fachowe doradztwo a także fachowy serwis sprzętu drukującego. Wynajem kserokopiarki to olbrzymia oszczędność pieniędzy, czasu a także nerwów.

Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie a także satysfakcja klientów, z tej przyczyny proponujemy niezawodne a także ergonomiczne kserokopiarki, które nie zawiodą Państwa w w żadnym razie spodziewanym momencie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w swoim fachu, którzy lecz i dostarczą a także zainstalują sprzęt urzędowy, lecz również przeszkolą Państwa w jego obsłudze. Zapewniamy dzierżawa krótko a także długoterminowy.

Usługi

Formy wtryskowe

Formy wtryskowe

Form-Plast S.A. to firma z Bydgoszczy, specjalizująca się w wytwarzaniu detali metodą wtrysku. Trudnimy się produkcją form wtryskowych, przetwórstwem tworzyw sztucznych a oprócz tego wtryskami. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży a także jesteśmy dumni z najlepszej jakości naszych produktów. Stawiamy na nowoczesne technologie a także innowacyjne rozwiązania, co umożliwia nam podołać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Nasze formy wtryskowe są precyzyjnie wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Za sprawą tego możemy zagwarantować naszym klientom doskonałą jakość a także powtarzalność wytwarzanych detali. Nasz zespół doświadczonych projektantów a także technologów współpracuje z klientami na każdym etapie procesu, zapewniając spersonalizowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań. W naszym przetwórstwie tworzyw sztucznych wykorzystujemy różnorodne materiały, takie jak polipropylen. Za sprawą tego możemy podołać różnym potrzebom a także zastosowaniom naszych klientów. Nasze zaawansowane maszyny a także urządzenia pozwalają nam na efektywną produkcję detali o różnych kształtach a także rozmiarach. Wtryski to sukcesywny obszar naszej specjalizacji. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu a oprócz tego nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką a także niezawodną produkcję wtrysków. Dysponujemy szerokim zakresem siła konfiguracyjnych, co umożliwia nam na elastyczne stosowność się do potrzeb naszych klientów. Nasz priorytet to satysfakcja klienta a także dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wytwarzania detali metodą wtrysku. Działamy zgodnie z najwyższymi normami jakości, co potwierdzają certyfikaty a także nagrody, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.

Budownictwo

Wysokiej jakości moskitiery na okna dachowe

Wysokiej jakości moskitiery na okna dachowe

Firma Mako Polska specjalizuje się w sprzedaży moskitier. Oferując wysokiej klasy siatki przeciw owadom, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zmagają się z insektami w domach albo mieszkaniach albo chcą ograniczyć przenikanie z zewnątrz pyłków oraz zanieczyszczeń. Jako dystrybutor artykułów niemieckiej firmy Easy Life GmbH oferuje wytrzymałe moskitiery oraz nie tylko. Asortyment obejmuje również uszczelki do okien oraz drzwi oraz systemy zabezpieczania domu przed kunami oraz ptakami. Mako Polska prowadzi sprzedaż moskitier na okna, drzwi, okna dachowe oraz do wnętrz. Oferuje jakościowe moskitiery na magnes albo ramkowe- montowane do futryny okiennej za pomocą zaczepów. Uwzględniając indywidualne oczekiwania klientów, pozwala zamówienie moskitier na wymiar. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Usługi

Transport zwłok z zagranicy

Transport zwłok z zagranicy

Zakład Apokalipsa działa od 1991 roku i trudni się w międzynarodowym transporcie zwłok, a także w sprowadzaniu ciał z zagranicy do Polski. Firma proponuje swoje usługi dla rodzin zmarłych i również dla krajowych i zagranicznych instytucji medycznych, organizacji pogrzebowych i również ambasad. Transport zwłok z zagranicy jest procesem skomplikowanym i wymagającym przestrzegania wielu procedur i standardów. Zakład Apokalipsa posiada bogate doświadczenie w organizowaniu transportu zwłok na terenie całej Europy i również innych krajów na świecie. Firma gwarantuje gruntowną obsługę, w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów i również zgód od władz państwowych, konsulatów i innych instytucji, takich jak służby zdrowia czy policja. Zakład Apokalipsa gwarantuje pełne bezpieczeństwo transportu zwłok, co jest głównie grunt dla rodzin i bliskich zmarłych. Transport odbywa się w wyznaczonym czasie i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i również profesjonalnych usług kurierskich. Firma dba o to, by tok transportu był możliwie naturalnie ludzki i również w sumie zgodny z prawem. Abstrahując od transportu zwłok z zagranicy, Zakład Apokalipsa proponuje także sprowadzanie ciał z zagranicy do Polski. Firma posiada niezbędne kontakty i umiejętności do zorganizowania całego procesu, od uzyskania odpowiednich dokumentów po transport zwłok do kraju. Zakład Apokalipsa wyróżnia się na rynku swoim indywidualnym podejściem do każdego klienta. Firma proponuje pełne wsparcie i konsulting dla rodzin zmarłych i również instytucji medycznych i pogrzebowych. Zakład Apokalipsa dokłada wszelkich starań, by tok transportu zwłok był jak najmniej obciążający dla bliskich zmarłych i również w sumie zgodny z ich oczekiwaniami. Zakład Apokalipsa wyróżnia się na rynku a w szczególności swoim indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zakład Apokalipsa dokłada wszelkich starań, by tok transportu zwłok był naturalnie zaadaptowany do potrzeb i oczekiwań klienta. W przypadku transportu zwłok z zagranicy, Zakład Apokalipsa gwarantuje pełne wsparcie i konsulting w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i również zgód od władz państwowych, konsulatów i innych instytucji.

Usługi

Klimatyzacja serwis Wrocław

Klimatyzacja serwis Wrocław

Firma KLIMATAK, to twój specjalista od klimatyzacji wrocławskiego regionu! Jesteśmy doświadczoną firmą, która proponuje kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji dla klientów indywidualnych i również biznesowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klimatyzatora multisplit, split, czy klimatyzacji do mieszkania, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Klimatyzatory multisplit są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wydajnego i również energooszczędnego systemu klimatyzacyjnego. Dzięki nim możesz równocześnie klimatyzować kilka pomieszczeń, przy minimalnym zużyciu energii. W KLIMATAK proponujemy ogromny wybór klimatyzatorów multisplit, które spełnią Twoje potrzeby. Jeżeli preferujesz klimatyzator split, również mamy sporo opcji do wyboru. Klimatyzatory split są popularne z racji na swoją prostą instalację i również skuteczne chłodzenie pojedynczego pomieszczenia. Nasz zespół pomoże Ci w doborze odpowiedniego klimatyzatora split, który zapewni Ci komfort w letnich miesiącach. Dla klientów poszukujących rozwiązań do mieszkań, proponujemy również klimatyzacje dedykowane dla tego typu nieruchomości. Nasze klimatyzatory są ciche, estetyczne i również skuteczne w utrzymaniu optymalnej temperatury i również wilgotności do środka pomieszczeń. Dzięki nim możesz znajdować upodobanie komfortem przez cały rok. KLIMATAK to nie tylko dostawca najlepszej klasy klimatyzatorów, ale również proponujemy fachowe usługi montażu i również serwisu. Nasz doświadczony zespół techników zagwarantuje Ci prawidłowy montaż klimatyzacji, z dbałością o każdy detal. Proponujemy również typowy serwis klimatyzacji, aby zapewnić jej sprawne działanie i również wydajność.

Odzież

Wiodący producent koszulek reklamowych

Wiodący producent koszulek reklamowych

Firma Rok zajmuję sie produkcją odzieży przeznaczonej do celów reklamowych. W propozycji posiadamy co niemiara artykułów, które spełnią wymagania w najwyższym stopniu wymagających klientów. Dysponujemy szeroką paletą kolorów koszulek reklamowych, kurtek reklamowych, bluz firmowych czy kurtek rodzaju softshell. Większość proponowanych przez nas artykułów jest dostępnych od w krótkim czasie, co przekłada się na mgnienie oka realizacji zamówień. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego artykułu. Jako przedsiębiorstwo wyróżniamy się na tle innych firm tym, że wytwarzamy odzież od podstaw. Nasi klienci osobno decydują o wzornictwie, kolorze, czy w wyborze tkaniny. Nasze towary są cenione za wysoką jakość wykonania. Zamawiając u nas macie Państwo gwarancję, że szyta przez nas odzież reklamowa została wyprodukowana w Polsce. Realizujemy zamówienia na obszarze całej Polski. Namawiamy do kontaktu.

Usługi

Wytaczadło

Wytaczadło

VISŁA Sp. z o.o. to bydgoska hurtownia narzędzi, która trudni się sprzedażą różnego typu narzędzi do obróbki skrawaniem, w tym narzędzi warsztatowych, ściernych a także pomiarowych. Oferta VISŁY jest bardzo szeroka oraz zróżnicowana, obejmująca jak też wiertła do stali, uchwyty tokarskie, stoły obrotowe, ramiona gwintujące, podzielnice, płytki skrawające, ostrzałki do frezów, głowice frezarskie a także frezy węglikowe. Dzięki temu klienci mają możliwość wyboru narzędzi o różnych właściwościach oraz zastosowaniach, co umożliwia na stosowność ich do indywidualnych potrzeb. VISŁA to przedsiębiorstwo, która ceni sobie jakość oraz solidność swoich produktów. Wszystkie sprzęt, które oferuje hurtownia, są wykonane z najlepszych materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość oraz długą żywotność. Dodatkowo, VISŁA stale poszerza swoją propozycję o najnowsze rozwiązania technologiczne, co umożliwia na dostarczanie klientom narzędzi o nadal lepszych parametrach. Obsługa klienta w VISŁA to także element, na który hurtownia przykłada sporą wagę. Zespół pracowników jest zawsze gotowy do pomocy oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiednich narzędzi do konkretnych zadań. Dzięki temu klienci VISŁY mogą egzystować pewni, że otrzymają lecz również najwyższej jakości produkty, lecz również fachową oraz kompleksową obsługę. Powinno się także jasno oświetlić, że VISŁA oferuje korzystne ceny, co stanowi ponadplanowy zaleta dla klientów. Hurtownia prowadzi również sprzedaż przez Internet, co umożliwia na wygodne oraz szybkie zakupy bez wychodzenia z domu. Krótko mówiąc, VISŁA Sp. z o.o. to hurtownia narzędzi, która oferuje rozległy wybór narzędzi do obróbki skrawaniem, w tym narzędzi warsztatowych, ściernych oraz pomiarowych. Produkty są wykonane z najlepszych materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość oraz solidność. Współpraca z VISŁĄ to również kompetentna obsługa klienta a także korzystne ceny.